"Тілдер апталығы" » КГУ 'Средняя школа №26 с дошкольным мини-центром в Еркинском сельском округе'

"Тілдер апталығы"

Қыркүйек айы басталысымен-ақ мектептің қарбалас тіршілігі басталды.Мектебімізде 05.09-22.09 дейін "Тілдер апталығы" өтті. Аталған іс-шараға бірлестік мұғалімдері түрлі тақырыпта іс-шаралар өткізді.Қыркүйектің 7-ші жұлдызында Ляззат Минуарқызы «Тіл –тірегіміз» тақырыбында кеш өткізді.Мектепішілік көрме ұйымдастырылып,оқушыларға тақырып бойынша сұрақтар қойылды.Кешке жоғары сынып оқушылары қатыстырылып, тіл тақырыбында өлең-жырлар оқытылып, тақырыпқа сай ән шырқалды.

С начала учебного года началась бурная жизнь школы. С 05.09 по 22.09. 2018 года прошла «Неделя языков». На этом мероприятии принимали активное участие все учителя-языковеды. Они проводили различные внекалассные часы, посвященные ко дню языков. Можно особо отметить внеклассное мероприятие на тему «Наш язык» Ляззат Минуаркызы, которое прошло в форме беседы. На мероприятии принимали участия учащиеся старших классов, читали стихи, пели песни по теме.

Тілдер апталығының бел ортасында 17.09.2018ж қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі 9"Ә" сыныбымен "Тіл -ұлттың қазынасы" тақырыбында концерттік бағдарлама өткізді. Іс-шарада Қазақ хандығының сипаттайтын көрініс қойылды."Туған ел" тақырыбында сынып қыздары ұлттық нақышта би биледі.Тіл тақырыбында презентация көрсетіліп,8"А" сынып оқушысы Жаназан Бекзаттың орындауында "Ерке сылқым" күйі шертілді.

17.09.2018 года учитель казахского языка и литературы Корабаева Парасат организовала концертную программу на тему «Сокровище языка» с учащимися 9 классов. На мероприятии девушки танцевали в казахском национальном стиле, а мальчики сумели показать характер казахского ханства через постановку сценки. Кюй, исполненный учеником 8 «А» класса Жаназан Бекзат, вызвал бурный восторг у зрителей.

"Тілдер апталығы"

Похожие публикации: