Елбасы: «Қазақстан азаматтарына шын жүректен алғыс айтамын" » КГУ 'Средняя школа №26 с дошкольным мини-центром в Еркинском сельском округе'
» » Елбасы: «Қазақстан азаматтарына шын жүректен алғыс айтамын"

Елбасы: «Қазақстан азаматтарына шын жүректен алғыс айтамын"

Бүгін мемлекетіміздің Президенті Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев барша Қазақстандықтарға, сондай-ақ айтып келмес табиғи апатта тілеулестік танытқан шет мемлекеттердің басшыларына алғыс білдірді. Қазақстан жойқын су тасқыны кезінде жәрдем беруге дайын екенін білдіргені үшін достас елдерге шын жүректен алғыс айтады. Елбасының тапсырмасы бойынша Премьер-Министр бастаған республикалық штаб төтенше жағдайдың салдарын барынша азайту үшін пәрменді шаралар қабылдады. Зардап шеккен барлық азаматқа бүгінгі күнге дейін қажетті көмек көрсетіліп жатқанын ескертті. Бірде-бір адам назардан тыс қалмайтынын туралы үндеуінде де айтылды. Қазіргі таңда апатқа қарсы күрес жалғасуда. Қиын-қыстау кезде халқымыз өзін тағы да ең жақсы қырынан танытып, бірлік пен төзімділіктің үлгісін көрсеткені қуантатынына ерекше аталып өтті. Елбасы: «Қазақстан азаматтарына шын жүректен алғыс айтамын", – деп жазылған Мемлекет басшысының Instagram парақшасында.
@zhetysu_bilim
@goronotald_