«Ауған от жалыны» атты тәрбие сағаты » КГУ 'Средняя школа №26 с дошкольным мини-центром в Еркинском сельском округе'

«Ауған от жалыны» атты тәрбие сағаты

Мектебімізде Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шығарылғанына 35 жыл толуына арналған «Ауған от жалыны » атты тәрбие сағатын өткізілді.
Іс-шараға Еркін ауылындағы №26  мектебінің 8,11сынып оқушылары қатысты. Жиынға Ауған соғысының ардагері, облыстық  Ауған соғысы ардагерлер кеңесінің төрағасы Данабеков Ержан Сулейменұлы, қалалық Ауған соғысы ардагерлер кеңесінің төрағасы  Ахметжанов Мухтар және Ауған ардагері Ахметбаев Ержан шақырылды.
 Кездесудің мақсаты: оқушылардың бойына  патриоттық сезімін қалыптастыру, ерлікке тәрбиелеу. Ауған соғысы туралы және оған қатысқан қазақстандықтардың ерен ерліктері туралы мәлімет беру.Қаламыздағы  Ауған соғыс ардагерлеріне және олардың отбасыларына құрмет көрсетуге тәрбиелеу және олардың ерліктерін оқушы жастар арасында насихаттау.Өз Отанын, елін, туған жерін сүю, туған жеріне деген сүйіспеншілігін арттыру.
@zhetysu_bilim
@goronotald_