Буллинг пен кибербуллинтің алдын алу » КГУ 'Средняя школа №26 с дошкольным мини-центром в Еркинском сельском округе'

Буллинг пен кибербуллинтің алдын алу

Бүгінгі таңда ғаламтордың дамуы жаңа технологияның қарыштап дамуына әкеліп отырғаны белгілі. Бұл бала тәрбиесіне де өз ықпалын тигізуде және де балалар арасындағы түрлі құқық бұзу, өз өзіне қол жұмсау, қоқан лоқы көрсетудің де ресурстары басқаша түрге өзгеріске ұшырауда. Соның бірі  ғаламтордағы түрлі сайттар арқылы, әлеуметтік желілер арқылы  орын алып отырған буллинг пен кибербуллинг мәселесі, оқушылардың психологиясына әсер етіп, қорқыныш, үрей, оқыс әрекеттер жасауына жол беруде. Мектеп педагог - психологтері Абдинова Э.С. мен Усаев Д.А. күнделікті сауалнамалар, тренингтер,  анықталған "Қатер тобындағы" балалармен түрлі жұмыстар жүргізуі осы "Буллинг пен кибербуллинтің алдын алу" туралы болуда.
#тәрбие №26 ОМ