Қалалық «Мұқағали оқулары» байқауы » КГУ 'Средняя школа №26 с дошкольным мини-центром в Еркинском сельском округе'

Қалалық «Мұқағали оқулары» байқауы

Жалпы білім беретін оқу орындарының оқушыларының шығармашылық қабілеттерін, эстетикалық талғамдарын, тума талант, табиғи дарындарын анықтау, оқушылардың  поэзияға  деген  құштарлығын  арттыру, өлең сөзінің құдіреті мен қуатын жанымен сезініп, жүрегімен түсіне білуге, ой-пікірлерін ғылыми тұрғыда дәйекті жеткізе ге баулу және жас буынның тарихи танымдарын, демократияға және азаматтыққа бағдарланған дүниетанымдары  мен  сана-сезімдерін, өмірге көзқарасын қалыптастыру мақсатында 2022 жылдың 24 ақпанында қалалық «Мұқағали оқулары» өтті. Байқаудың нәтижесінде «Жыр  эстафетасы» кезеңі бойынша 8-сынып оқушысы Қалабай Данагүл Әділсейітқызы ІІІ орынға ие болды. Жетекшісі қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі Тилепалдиева Ляззат Минуарқызы. Дәл осы байқауға белсене қатысқаны үшін 9-сынып оқушысы Тәжібай Зәбира Қанатқызы Талдықорған білім бөлімінің Алғыс хатымен марапатталды. Жетекшісі қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі Қорабаева Парасат Манарбекқызы.